Audit Services Committee

08 May 2001 - 28 February 2002
Fixed
Nominated
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

PartyNameRoleMembership Dates
123
Page 3 of 3, Displaying items 21 to 22 of 22 members/vacancies that match search criteria
Vacancy  
Vacancy  

Substitutes

Substitute PartySubstitute NameSubstitute RoleSubstitute Membership Dates
12
Page 2 of 2, Displaying items 11 to 11 of 11 substitutes/vacancies that match search criteria
Conservative
Cllr Mrs M J WebsterSubstitute Member 08/05/2001 - 28/02/2002

Other Information